Maybelline Eye StudioLasting Drama Gel Liner

Popis

Dosáhněte okřídleného dramatu s Maybelline New York’s Eyestudio Trvalý drama nepromokavý gel tužka na oční linky pro trvalý dojem s intenzivní barvou. Vodotěsné gelové oční linky okamžitě zapadnou a snadno klouže, aby poskytovaly intenzivní barvu, která vydrží až 24 hodin. Zesilte si oční make-up a získejte výrazný vzhled vložky pomocí vysoce koncentrovaných pigmentů, které se nacházejí v gelovém oční linii. Vzorec bez oleje a šmouhy je testován na oftalmologovi, dermatologovi a alergii. Oční linky jsou bezpečné pro uživatele citlivých očí a kontaktních čoček. K dispozici v 10 vysoce pigmentovaných barvách, od klasických černých očních linek, jako je Sleek Onyx, až po další klasické modré oční linky, jako je Lustrous Sapphire a Polished Amethyst.

Bezolejová formule, superkoncentrované barevné pigmenty

Intenzivní barvy a opotřebení bez rozmazání

Vodotěsné, až 24 hodinové nošení

Přesný kartáč klouže gelovou vložkou na víčka

Krok 1. Jednoduše klouzejte gelovou vložkou podél linie řas z vnitřního do vnějšího rohu oka. Tip: Oční linky lze snadno odstranit pomocí Maybelline Expert Eyes 100% bezolejového odstraňovače očního make-upu.

© Maybelline, LLC

Ingredience

Cyklopentasiloxan, Polypropylsilsesquioxane, Ceresin, isodekan, Cyclohexasiloxane, kaprylyl Methicone, syntetické Fluorphlogopite, Silica Silycate, Disteardimonium hektorit, dinatrium-stearoyl glutamát, propylenkarbonát, Candelilla vosk, kaprylylglykol, vápník sodný borosilikátové, vápník hliník borosilikátové, oxid křemičitý, z oxidu cínu, může obsahovat (+/-): Oxidy železa, Oxid titaničitý, Ultramariny, Ferrokyanid železitý, Zelený oxid chromitý, Hydroxid zelený chromový, Manganová Fialová, Modré jezero 1, Žluté jezero 5, Ferrokyanid železitý amonný

Varování

Varování: Oční kosmetika v poškrábaném, infikovaném nebo podrážděném oku a poškrábání kosmetických očních aplikátorů může vést k poškození očí a v extrémních případech dokonce k oslepnutí. Pokud je vaše oko poškrábané, přestaňte používat veškerou oční kosmetiku a okamžitě vyhledejte očního lékaře. Tento produkt nikdy nepoužívejte v jedoucím vozidle.